Ansatte på Aarhus HF og VUC

Aase Aslak (AAS)

HR & Sekretariat

Admir Saskin (ASA)

IT-medarbejder

Ahmad Mohamad (AMD)

Alice Nymand Lajer (AL)

Økonomiafdeling

Anette Hougaard Nielsen (AHN)

Anette Roed Sørensen (ARS)

Ann Margaret Nilsson (ANI)

Ann Ravnsbæk (ARA)

Uddannelsesleder 2-årig HF og HF for autister

Anna Boje Sørensen (ABS)

Anna Mette Nielsen (AMN)

Anna With Breinholt (AWB)

Anne Bjørgen Jøhnk (ABJ)

Anne Broni Kristensen (ABK)

Anne Jensen (AJE)

Anne Mette Brogaard Hvas (AMH)

Anne Monrad Olsson (ANMO)

Anne Møller Kristoffersen (AMK)

Anne Nordstrøm Kjær (AKJ)

Anne Vestergaard Mikkelsen (AVM)

Annemette Albers (AA)

HR & Sekretariat

Annette Mortensen (AM)

Lærer og læsevejleder

Annika Dahl Ebert (ADE)

Aurelia Modiga (AMO)

Barbara Malgorzata Odgaard (BO)

Studieadministration

Benny Mølgaard (BEM)

Uddannelsesleder for Online

Bent Ladegaard (BEN)

Bente Nylandsted Fenger (BNF)

Studieadministration

Berit Koustrup Prindahlsen (BKH)

Studieadministration

Betina Bräuner (BBR)

Lærer og studievejleder

Betina Mikkelsen (BM)

Kommunikation

Birgitte Jensen (BJE)

Birgitte Margrethe Thomsen (BTH)

Bjarke Andreasen (BAN)

Bo Flarup Østergaard (BFK)

Bodil Bach Edlund (BE)

Studieadministration

Bonnie Bertram (BOB)

Brian Lyngby Linde (BSL)

Casper Borch Hansen (CBH)

Lærer og studievejleder

Casper Schultz (CSC)

Cecilia Margaretha H Andersen (CA)

Cecilie Yasmin Larsen (CEL)

Studieadministration

Charlotte Bentzen Sandberg (CM)

Leder af Koordinering & Planlægning / Pedeller

Charlotte Jespersen (CJ)

Charlotte Lund (LU)

Charlotte Østergaard Eriksen (CHE)

Studieadministration

Christina Hørning (CHH)

Coronatest-koordinator

Christina Svenningsen Leth (CSV)

Claus Christian Larsen (CL)

Danusha Chandima Jørgensen (DCJ)

David Stabell (DST)

Kantinemedarbejder

Denise Mary Sanchez Barfod (DS)

Dorte Stockfisch (ST)

Dorte Vestergård Jakobsen (DJA)

Dorthe Maria Kristensen (DK)

Leder af Økonomi

Eldin Basic (ELB)

Uddannelsesleder, HF-enkeltfag

Elisabeth Gjesse (EG)

Ellen Weber Carlsen (EW)

Emre Sagirkaya (ESA)

Erik Ernø-Kjølhede (EEK)

Erik Højerslev (EH)

Kommunikation

Gert Zahle (GZ)

IT-medarbejder

Gitte Marie Rasmussen (GMR)

Gitte Nautrup Pedersen (GNP)

Gloria Ximena Tapia Hougaard (GT)

Studieadministration

Gry Sjøqvist Krogh Paulsen (GSP)

Gunhild Kjeldsen (GK)

Uddannelseschef HF-enkeltfag

Gunvor Lundbek Egholm (GUE)

Gunvor Maria Juul (GJ)

Hanne Thestrup Schmidt (TE)

Eksamenskoordinator HF og GS

Hans Peter Thøgersen (HT)

Heidi Skov Kristensen (HKR)

Lærer og studievejleder

Helle Ankjær Nielsen (HEN)

Helle Dreyer Møller (HD)

Helle Harder Larsen (HE)

Lærer og studievejleder

Helle Jørgensen (HEJ)

Helle Stenholt (HST)

Studieadministration

Henrik Tagesen (HTA)

Hugo Nielsen (HUN)

Hulda Sæfridur Møller Jonsdottir (HJO)

Koordinering & Planlægning

Ida Schreiber Rasmussen (IMR)

Inge Kallias Lomholt (IL)

Inge Line Russell (LRU)

Inger Blinkenberg Grosen (IG)

Inger Goul Andersen (IA)

VUC Erhverv - uddannelseskonsulent

Inger Marie Larsen (IM)

Isabelle M. Villard (IMV)

Jan Birkholm (JBI)

Jan Erik Byrdahl Larsen (JL)

Jan Jelle (JJ)

HR & Sekretariat

Jane Larsen (JLA)

Janus Wiese Holdal Christoffersen (JWC)

Jens Dahlmann Breindahl (JDB)

Jens Matthesen (JEM)

Jens Stenshøj Tersbøl (JT)

Jeppe Baun Høst (JBH)

Koordinering & Planlægning

Jesper Hartmann Johansen (JJO)

Jesper Holm Mikkelsen (JHM)

Jesper Krarup Andreasen (JEA)

Lærer og HF-studievejleder

Jesper Raunholt Christensen (JRC)

Jesper Østergaard (JD)

Jette Meldgaard Harboe (JE)

Jimmy Høyer Pedersen (JHP)

Joakim Mortensen (JMO)

Jonas Esben Andersen (JAN)

Lærer og HF-studievejleder

Jonas Husum Dalstrup (JDA)

Jonas Munk Jensen (JOMJ)

Jonathan Torp Henschel (JOH)

Studentermedhjælper

Julie Hessov (JH)

Julie Winkel Sørensen (JWS)

Jøren Jes Humlum (HU)

Jørn "Duffy" Villumsen (DV)

Kåre Blinkenberg (KB)

Karen Scherfig (KSC)

Karin Lykke Ekkelund Nørholm (KAN)

Studieadministration

Karina Susanne Møller (KM)

Katrine Aakjær Nielsen (KAA)

Studieadministration

Katrine Højbjerg Jacobsen (KHJ)

Katrine Thorning Thagaard (KAT)

Katrine With Laursen (KWL)

Kim Rathleff Olesen (KRA)

Kirsten Drejer Lønbæk (KDL)

Kjeld Hansen (KHN)

Knud Kirkeby Frank (KF)

Knud Nissen (KN)

Kristian Jerslev (KJE)

Kristin Meulengracht Ledet (KML)

Kristine Berg Ebbesen (KE)

Lars Bjerre (LBJ)

Koordinering & Planlægning

Lars Kamp Boller (LBO)

Lasse Sandy Pedersen (LSP)

Leif Frede Sørensen (LS)

Lene Christiansen (LC)

Lene Madsen (MA)

Uddannelseschef 2-årig HF, Kreativ HF, HF Ordblind og HF for autister

Lene Nørup Nielsen (LNN)

Lene Sørensen (LE)

Lina Melgaard Christoffersen (LMC)

Linda Bjerring Lindegaard (LBL)

Linda Rathleff Olesen (LIO)

Line Lauesgaard Jensen (LJE)

Lisa May Petersen (LP)

Koordinering & Planlægning

Lisa Nørnberg Andersen (LNA)

Lisbeth Kallesen (LK)

Lisbeth Møller Pedersen (LMP)

Lisbeth Susanne Christensen (SC)

Lærer og HF-studievejleder

Lone Wittrup Sørensen (LWS)

Louise Bønneland Elkjær (LEL)

Louise Debois Frejlev Nielsen (LDN)

Lykke Søbstad Fredsted (LSF)

Studieadministration

Magnus Hallundbæk Mikkelsen (MAG)

Mahmut Aydin (MAY)

Maia Skov (MASK)

Receptionen

Maja Egelund (MAE)

GS-koordinator og GS-studievejleder

Maja Løvkvist Andersen (MLA)

Maren Mette Bønløkke Larsen (ML)

Margrethe Dickmeiss (MDI)

Maria Lind Brandt (MBT)

Lærer og studievejleder

Marianne Jasmine Søgaard (MJS)

Marianne Kristiansen (MK)

Marianne Lynge (MLY)

Biblioteket

Marie Damtoft Henriksen (MDJ)

Marie Mathilde Hebsgaard Bjerre (MH)

Marie Rand Sørensen (MRS)

Lærer og AVU-studievejleder

Marie Toft Bisbjerg (MBI)

Marie Vestergaard (MVE)

HF-studievejleder

Marlene Hansen (MN)

Mathilde Hansen (MAH)

Kantinemedarbejder

Merete Krog Raarup (MRA)

Merete Stilling (MST)

Økonomiafdeling

Metine Bober Tønnersen (MET)

Lærer og HF-studievejleder

Mette Lindberg (MLB)

Uddannelseschef AVU

Mette Randrup Nielsen (MRN)

Mette Riemann Lindholt (MLI)

Mette Vibeke Nørgaard (MVN)

Biblioteket

Mia Kullegaard Brun (MKB)

Mia Margrethe Malmstrøm (MMM)

Michael Bentzen Sandberg (MS)

Forstander for AVU-området

Michael Fjølner (MF)

Michael Warrer Larsen (MW)

Mikael Reinhold Thuen (MRT)

Morten Bossen Jensen (MJ)

Morten Kristian Pedersen (MKP)

Mülkiye Aydemir (MKA)

Studieadministration

Nadia Lynge Hjermitslev (NLS)

Nanna Rolle (NRO)

Kantinemedarbejder

Niels Jørgen Andreasen (NJA)

Niels Walter Krog Møller (NM)

Niels-Holger V Vendelbo (NHV)

Nina Castenskjold Viborg (NCV)

Niyazi Yigen (NY)

Ole Andersen (OAN)

Ole Kelsing (OKE)

Ole Loumann (OLO)

Per Andersen (PN)

Per Astrup (PA)

Per Lund (PLU)

Administrationschef

Per Svend-Aage Würtz (PW)

Pernille Halmark Bendixen (PBE)

Lærer og 2-årig HF-studievejleder

Pernille Kjær Kaasby (PKK)

Lærer og studievejleder

Peter Aakerhjelm Mikkelsen (PAM)

Peter Andersen (PR)

Peter Andreas Hermann Laursen (PAL)

Peter Cederstrøm (PEC)

Leder af HR & Sekretariat

Peter Dreisler (PD)

Phuong Quyen An (QPA)

Studieadministration

Pia Kejlberg Madsen (PKM)

Koordinering & Planlægning

Poul Stenhøj Pedersen (PSP)

Rasmus Braad Christensen (RBC)

Rasmus Randris Pöckel (RRP)

Uddannelsesleder, 2-årig HF og profilklasser

Regitze Aagaard Malmkjær-Pedersen (REM)

Robert Christensen (RC)

Sandra Bastholm Høegh (SBH)

Simon Steiniche Mosgaard (SSP)

Simon Svit Pauly-Tanski (SST)

Steen Bo Vestergaard Pedersen (SP)

Stine Gøtzsche Due (SGD)

Lærer og HF-studievejleder

Stine Marie Christensen (SMC)

Stine Winther (SWP)

Storm Rasmussen (SRA)

Studierektor HF/GS og vicerektor

Sune Durhuus (SDIT)

IT-medarbejder

Sune Dønstrup (SUD)

Sune Lerbech Andersen (SUN)

Søren Gubi Axelsen (SGA)

Tajs Kolman (TKO)

Tanja Krüger (TK)

Therese Flyvholm Berthelsen (TFP)

HR & Sekretariat

Thomas Hørdum (THH)

Thomas Rokamp Brøner (TBR)

Kantineleder

Tina Fyhn (TIF)

Tine Ejdrup (TEJ)

Torben Hvid (THV)

Torben Rechnagel Hansen (TRH)

Torkild Skovbjerg Sørensen (TSS)

Trine Lind Schmidt (TS)

Tülin Calman (TC)

Lærer og studievejleder

Ulf Gregersen (UG)

Lærer og studievejleder

Ulla Charlotte Kortsen (UK)

Økonomiafdeling

Ulla Lisa Meyer Pedersen (UMP)

Roter venligst din telefon for at se siden